FAQ

Ile kosztuje malowanie motocykla typu chopper/cruiser?

Dolnym progiem wykonania projektu jest 1500 zł, dotyczy on prostych projektów jak przemalowanie elementów na inny kolor z napisami i drobnymi wstawkami. Projekty klasyczne na lakierach z wyższej półki to wydatek rzędu 2-2,5 tys. zł. Najbardziej skomplikowane projekty tematyczne wymagające dużego nakładu pracy to koszt rzędu 3-3,5 tys. zł. Kompletne wykończenie motocykli (łącznie z ramą) typu custom zaczynamy od 5u tys. zł (łącznie z obróbką gołych elementów pod lakier).

Ile kosztuje malowanie motocykla sportowego?

Malowanie motocykla sportowego, tj 5u elementów (bak, czasza, boki, błotnik oraz tylni plastik) to średni koszt 3ch tys. zł. Średnia cena odtworzenia oryginalnej grafiki (za pomocą lakierów) to średni koszt rzędu 2200 zł. Rozpiętość skomplikowania oryginalnych grafik jest bardzo duża, dlatego też w celu wyceny prosimy o przesłanie wzoru na adres e-mail.

Ile kosztuje malowanie kasku?

Przedział cenowy malowania kasków to 400-1000 zł. Dolna granica dotyczy przemalowania kasku w inny kolor oraz wykonania prostego motywu. Najciekawsze projekty wykonywane są w cenie 800 zł, natomiast górna granica to skomplikowane projekty zawierające portrety itp.

Ile kosztuje malowanie maski/samochodu?

Średni koszt malowania maski samochodowej to 1500 zł. Maska jak i cały samochód to bardzo duże powierzchnie, dlatego też w tym przypadku najważniejsze są oczekiwania klienta co do wzoru. Średni koszt przemalowania całego samochodu to wydatek rzędu 8u tys. zł

Ile trwa malowanie kasku/motocykla?

Terminy malowania umawiane są z wyprzedzeniem, daje nam to możliwość sprawnej organizacji pracy. W celu umówienia terminu wymagane jest wpłacenie zaliczki. Malowanie motocykla w przypadku prostych projektów trwa 5-7 dni, w przypadku projektów skomplikowanych 7-21 dni. Malowanie kasku trwa do 7u dni. Terminy te dotyczą prac po ustaleniu/zaakceptowaniu projektu malowania.

Czy mogę wysłać części motocykla/kask pocztą?

Tak, realizujemy tak połowę zleceń. Polecamy firmy kurierskie oraz ubezpieczenie przesyłek. Po skończeniu prac wysyłamy zdjęcia gotowej pracy oraz odsyłamy części z możliwością otwarcia paczki. Wszelkie inne ustalenia odbywają się telefonicznie oraz poprzez internet.

Copyright (C) 2010: Custompainting.pl Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego. Prawa autorskie do zawartości strony, zarówno treści jak i grafik (lub ich części) należą do Custom Painting Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione !

Projekt i wykonanie: FX Imagination - Studio Grafiki i Web Design