Prasa

Artykuły dla portalu scigacz.pl

Aerografia czyli Custom PaintingHonda CBF

Fragment programu "Hedonista" w telewizji TVN Turbo.

This video requires the free Flash plugin.

Referencje

Kiedy przystąpiłem do budowy wymarzonego Harleya długo szukałem mistrza aerografu. Pytałem wiele osób, przejrzałem wiele stron internetowych. Mój wybór padł na Custompainting. Nie zawiodłem się. Dzięki Arkowi projekt Red Baron zyskał niepowtarzalny charakter. Malowanie wyszło dokładnie tak jak ułożyłem to sobie w głowie. Arek wykonał projekt na podstawie moich zaleceń, ale efekt końcowy przerósł wszelkie oczekiwania. Motocykl stał się dziełem sztuki. Współpraca z Arkiem spodobała mi się tak bardzo że przygotowuję kolejny projekt, tym razem oldschoolowy chopper, którego mam nadzieje wkrótce będzie można zobaczyć na tej stronie

Marcin Biegas

In terms of timing they are really busy so getting date to and a right timing is challenging. Outside of that excellent job, great design and great painting job. They solve problems at fly when they occur even if not predictable earlier and even not their job previously agreed. Strongly recommended

Marek Choim

Kask rajdowy dla mojego męża Krzyska wyszedł petarda. Projekt mega ciekawy, trudny, wymagający, ale Arek dźwignął temat bez mrugnięcia okiem. Bardzo polecamy i cieszymy się z tak udanego projektu, który na pewno przyniesie nam szczęście na rajdowych trasach.

Marzena Gawryszewska

Malowałam u Pana Arka rower. Malowanie wyszło wspaniale, niestety lakier matowy okazał się średnim wyborem przy tego typu sprzęcie. Pan Arek chętnie przyjął rower do poprawki i efekt jest doskonały. Serdecznie polecam.

Aleksandra Sypniewska-Lewandowska

Namiary na Arka otrzymałem od znajomego. Po obejrzeniu jego innych prac, zapadła szybka decyzja - robimy i.....wyszło rewelacyjnie. Co prawda trochę się martwiłem, że praca przy tak dużej powierzchni do lakierowania może przysporzyć trudności, ale chłopaki naprawdę dali radę. Delikatne patternsy, które miałem w zamyśle Arek przeniósł na papier, a potem na auto - jakby czytał w moich myślach  Arek informował mnie na bieżąco jak postępują prace, przesyłając co chwila fotki kolejnych etapów. Polecam!

Krzysztof Mialik

Arek malował mojego mustanga, zaufałem mu w pełni i nie żałuję. Pefrekcjonista, dbałość o detale, o jakość, projekt dodatkowo wymagający z uwagi na body kit który musiał być spasowany.... A amerykańskie pojęcie jakości odbiega od europejskiego.... Udało się, auto wyrywa głowy, nie da się przejść obojętnie obok tak pomalowanego samochodu. Szczerze polecam i jeśli masz wątpliwości.... Life is to short to drive boring cars!

Bartosz Knop

Polecam skorzystanie z usług Arka! Przy tworzeniu projektu uwzględnione zostały moje pomysły, które zostały uzupełnione o rady Arka. A samo wykonanie projektu to najwyższa jakość. Całość jest spójna i zrobiła duże wrażenie na znajomych 

Piotr Ciechański

Ciesze sie ze w polsce sa LUDZIE którzy dbaja o jakosc i detale. Pozdrawiam i zycze sukcesow.

matajo11

Trzeba wiele determinacji i samozaparcia by dokonać czegoś wielkiego. Trzeba też włożyć wiele pracy i pasji by osignać szczytny cel. Masz swój styl pracy, w niej jesteś Profesjonalista i dokładasz całą swoją pasję do tego co robisz. Jesteś wiec na wielkiej drodze do sukcesu!

Artur Banasiak

Witaj, drugi raz maluję u Arka i naprawde profesjonalizm z projektu na projekt coraz większy i wykonanie coraz dokladniejsze. Gratuluje talentu i pomysłów, także coraz lepiej przygotowanego i wyposarzonego warsztatu. Projekt smoków na moim motocyklu zachwycały, zachwycają i będą zachwycać.

Dawid

Witaj kaski które na poczatku stycznia dla mnie wykonałes wzbudzaja zainteresowania ludzi kierowców i motocyklistów których mijam , na otwarciu sezonu "Bemowo 2008" niemogłem od komentarzy oczywiscie pozytywnych o raz pytan gdzie je wykonałem oczywiscie jak najbardziej polecałem twoje studio.

Yamaha_r1

Stronka super! Jestem pełen podziwu oglądając twoje dzieła. Pełni podziwu są też ludzie, którzy widzieli moją ZX9R. To oczywiście twoja zasługa.Napewno uszczęśliwisz jeszcze wielu fanów moto, czego szczerze ci życzę.

Mast

Copyright (C) 2010: Custompainting.pl Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego. Prawa autorskie do zawartości strony, zarówno treści jak i grafik (lub ich części) należą do Custom Painting Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione !

Projekt i wykonanie: FX Imagination - Studio Grafiki i Web Design