Newsy

Buick Electra. 13.09.2016

Referencje od właściciela Buicka Electry, na temat największej wykonanej do tej pracy w mojej pracowni:
"Namiary na Arka otrzymałem od znajomego. Po obejrzeniu jego innych prac, zapadła szybka decyzja - robimy i.....wyszło rewelacyjnie. Co prawda trochę się martwiłem, że praca przy tak dużej powierzchni do lakierowania może przysporzyć trudności, ale chłopaki naprawdę dali radę. Delikatne patternsy, które miałem w zamyśle Arek przeniósł na papier, a potem na auto - jakby czytał w moich myślach :) Arek informował mnie na bieżąco jak postępują prace, przesyłając co chwila fotki kolejnych etapów. Polecam!"

Adwokat diabła. 18.05.2016

Skończyliśmy pracę nad dużym projektem customa o nazwie "Adwokat diabła", wkrótce zrobimy zdjęcia całego motocykla. Nie ma chwili odpoczynku ponieważ lada dzień trafia do nas jeszcze większy projekt kultowego samochodu Buick Electra.

Referencje 09.03.2016

"Pomysł wymalowania kasku pojawił się jesienią po zakończeniu sezonu. Brakowało jednak tej….iskry.
Na szczęście trafiłem na Arka. Reszta już była łatwa. Ja dałem kask i na spotkaniu ustaliliśmy ogólny
pomysł Motorhead. Arek wykonał resztę tak, że dech zapiera. Wrócę do Custom Painting jeszcze nie raz.
Czarek "

Referencje 29.01.2016

A oto referencje od Bartosza, właściciela Forda Mustanga którego malowaliśmy: "Arek malował mojego mustanga, zaufałem mu w pełni i nie żałuję. Pefrekcjonista, dbałość o detale, o jakość, projekt dodatkowo wymagający z uwagi na body kit który musiał być spasowany.... A amerykańskie pojęcie jakości odbiega od europejskiego.... Udało się, auto wyrywa głowy, nie da się przejść obojętnie obok tak pomalowanego samochodu. Szczerze polecam i jeśli masz wątpliwości.... Life is to short to drive boring cars!"

2016 18.01.2016

Zaczynamy sezon 2016. W galerii pojawił sie projekt Forda Mustanga, nad którym pracowaliśmy ponad 2 miesiące. Był to jeden z najbardziej zaawansowanych projektów wykonywanych w naszej pracowni, oprócz malowania odpowiedzialni byliśmy za montaż "bodykitu". W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko pomocnik lakiernika, CV proszę przesyłać na adres biuro_aerograf@o2.pl.

2015 07.10.2015

W roku 2015 otworzyliśmy się na szerszą skalę motoryzacji. Trafiają do nas co raz częściej odważne projekty na samochodach. Jeszcze w tym roku zrealizujemy projekt Forda Mustanga.

2013 09.10.2013

Mija kolejny rok naszej działalności, w galeriach pojawiają się kolejne prace. Obecnie nie nastawiamy się tylko na motocykle, ostatnimi zleceniami było malowanie cysterny oraz malowanie dużego busa, zdjęcia pojawią się wkrótce.

Rok 2012 24.02.2012

Nieustannie pracujemy na pełnych obrotach, efekty można podziwiać w galeriach. W ubiegłym roku wykonaliśmy kapitalny remont naszej pracowni, dlatego działamy sprawniej i szybciej. Wkrótce pojawią się zdjęcia w dziale warsztat. Zapraszamy.

Zima 2010 19.12.2010

Po wielu próbach ruszyła nowa strona custompainting, w styczniu przejdzie jeszcze drobne zmiany kolorystyczne. Na stronie pojawiają się nowe prace, pracujemy nad kilkoma nowymi projektami. Będą to klasyczne tematy z których wyciśniemy maksimum precyzji techniką freehand,  będzie ona dominować w każdych następnych projektach. Zapraszamy.

Rok 2010 25.06.2010

Zbliża się połowa roku, w galeriach można znaleźć ostatnie realizacje. Największą do tej pory była Kia Sorento. W przyszłości mamy nadzieję na następne zlecenia tego typu. Z nowości w sierpniu powinna ruszyć nowa odsłona strony custompainting, będzie to kompletna nowość, na razie jednak jest to tajemnicą. Zapraszam do odwiedzin naszego studio i realizacji wszelkich pomysłów.

Rok 2009 19.06.2009

Rok 2009y jest dla pracowni custompainting dość szczególny. To właśnie równo 10 lat temu pojawiła się idea powstania tego miejsca. Była to badzo długa i trudna w realizacji droga do dzisiejszego celu. Myślę jednak, że dziś tworząc co dzień kolejne wyzwania wiem, że było warto. Za wspólnie zrealizowane projekty oraz wszelkiego rodzaju inne zlecenia dziękuję oraz zapraszam do korzystania z naszych usług.

Witamy na naszych stronach 01.03.2008

W ciągu około roku w pracowni zostało pomalowanych mnóstwo motocykli, które znajdują się w galeriach. Dodane też zostały nowe kaski. W chwili obecnej już prawie skończyliśmy uruchamiać nowy budynek studia, gdzie powierzchnia nowej pracowni wynosi 40 m2. Może do niej swobodnie wjechać również samochód osobowy, który następnie będzie w pełni profesjonalnie polakierowany w znajdującej się obok kabinie lakierniczej. Przyjazna atmosfera tego miejsca budowana pod każdym względem sprzyja zawsze współpracy, miejsce to powstało z połączenia 2ch moich największych pasji, do sztuki aerografu oraz motocykli. Zapraszam do zapoznania się ze stroną.

Copyright (C) 2010: Custompainting.pl Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego. Prawa autorskie do zawartości strony, zarówno treści jak i grafik (lub ich części) należą do Custom Painting Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione !

Projekt i wykonanie: FX Imagination - Studio Grafiki i Web Design