Nasza oferta:

Projekty malowań motocykli typu custom/chopper

Wykonujemy kompleksowe projekty malowań motocykli klasycznych. Na życzenie klienta możemy polakierować ramę motocykla oraz wykończyć wszelkie drobiazgi. Tak jak w przypadku innych motocykli na miejscu rozbieramy motocykle, udzielamy gwarancji na wszystkie usługi wykonane od A do Z w naszej firmie. Nie korzystamy z podwykonawców.

Projekty malowań motocykli sportowych

W odróżnieniu od motocykli klasycznych różnią się dawno wyznaczonymi trendami aerografii. Wykonujemy indywidualne projekty jak i odnawiamy oryginalne seryjne grafiki. W obu przypadkach w żadnym stopniu nie korzystamy z naklejek. Wszelkie grafiki wykonywane są tylko i wyłącznie za pomocą lakierów oraz technik lakierniczych.

Malowanie kasków

Mimo bardzo zaawansowanych technik oklejania stosowanych przez producentów indywidualne projekty malowań zawsze będą cieczyć się powodzeniem. Tak jak w przypadku motocykli wszelkie malowania zabezpieczane są wieloma warstwami lakieru bezbarwnego co daje większą trwałość od powłoki fabrycznej.

Malowanie samochodów

Nasza pracownia jako jedna z nielicznych w Polsce posiada komleksowe warunki do wykonania projektu na całym aucie. Dysponujemy lakiernią w której możemy na miejscu zabezpieczyć całe auto w lakierze bezbarwnym. Wykonujemy projekty malowań masek jak i wszelkiego rodzaju powierzchni aut osobowych i "busów".

Malowanie innych powierzchni

Nie ograniczamy się tylko do motoryzacji. W ciągu 5u lat istnienia studio w pracowni ozdobiliśmy mnóstwo rowerów, laptopów itp. przedmiotów na których miejsce znalazł nasz "aerograf".

Restaurowanie motocykli klasycznych

Odnawiamy oryginalne grafiki motocykli zabytkowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. W pracowni wykonujemy kompleksowe malowania od ram po najmniejsze detale zachowując 100 % oryginalnych wzorów oraz kolorystyki. Zapraszamy do współpracy firmy z tej dziedziny motoryzacji.

Zlecenia dla sportu

Wykonujemy projekty graficzne dla wszystkich działów motoryzacji. Jesteśmy w stanie wykonać każdą grafikę dla sportu zaczynając od motocykli kończąc na samochodach WRC.

Naprawy blacharsko lakiernicze motocykli

Kompleksowe naprawy owiewek oraz zbiorników motocyklowych. Prostujemy motocyklowe zbiorniki nie uszkadzając wewnętrznej antykorozyjnej powłoki. Wykonujemy spawania plastików, odnawiamy oryginalne wzory oraz grafiki.

&gal_query_ids=`67,23,4` &display=`embedded` &embedtype=`slimbox`

Copyright (C) 2010: Custompainting.pl Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego. Prawa autorskie do zawartości strony, zarówno treści jak i grafik (lub ich części) należą do Custom Painting Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione !

Projekt i wykonanie: FX Imagination - Studio Grafiki i Web Design