Warsztat

Pracownia dysponuje pełnym zapleczem lakierniczym. Firma podzielona jest na 2 części, pracownię oraz bezpyłową kabinę lakierniczą. Pełny osprzęt narzędzi Sata, aerografy z serii Iwata oraz optymalne warunki pracy sprawiają, że jest to jedno z najlepiej wyposażonych miejsc w Polsce.

Jesteśmy w stałej współpracy z mieszalnią lakierów, posiadającą pełną gamę kolorów bazowych samochodów oraz motocykli (w przypadku malowania na oryginalnym lakierze). Projekty natomiast, wykonywane są za pomocą najlepszej firmy produkującej lakiery w dziedzinie lakiernictwa artystycznego - House of Kolor.

Pod projekt jesteśmy w stanie przygotować każdy rodzaj powierzchni, od laptopa po samochód ciężarowy. Jesteśmy w stałym kontakcie z serwisami blacharskimi, posiadającymi duże doświadczenie między innymi w naprawie zbiorników motocyklowych. Oprócz działalności stricte artystycznej podejmujemy się wykonywania nietypowych zleceń reklamowych typu malowanie aut firmowych.

Projekty Ducati 749 oraz HD History zdobyły wyróżnienia w ogólnopolskich edycjach konkursu airbrush "Ucho van Gogha".

Studio czynne jest w godzinach: poniedziałek - piątek godz. 8-16.

Istnieje możliwość umówienia się poza tymi godzinami, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed przyjazdem do pracowni z powodu trwających prac lakierniczych oraz czasem braku na miejscu osoby decyzyjnej.

 

 

 

Partnerzy:

Copyright (C) 2010: Custompainting.pl Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego. Prawa autorskie do zawartości strony, zarówno treści jak i grafik (lub ich części) należą do Custom Painting Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione !

Projekt i wykonanie: FX Imagination - Studio Grafiki i Web Design