Prasa

Artykuły dla portalu scigacz.pl

Aerografia czyli Custom PaintingHonda CBF

Fragment programu "Hedonista" w telewizji TVN Turbo.

This video requires the free Flash plugin.

Referencje

Ciesze sie ze w polsce sa LUDZIE którzy dbaja o jakosc i detale. Pozdrawiam i zycze sukcesow.

matajo11

Trzeba wiele determinacji i samozaparcia by dokonać czegoś wielkiego. Trzeba też włożyć wiele pracy i pasji by osignać szczytny cel. Masz swój styl pracy, w niej jesteś Profesjonalista i dokładasz całą swoją pasję do tego co robisz. Jesteś wiec na wielkiej drodze do sukcesu!

LuPuS

Witaj, drugi raz maluję u Arka i naprawde profesjonalizm z projektu na projekt coraz większy i wykonanie coraz dokladniejsze. Gratuluje talentu i pomysłów, także coraz lepiej przygotowanego i wyposarzonego warsztatu. Projekt smoków na moim motocyklu zachwycały, zachwycają i będą zachwycać.

Duhovny

Witaj kaski które na poczatku stycznia dla mnie wykonałes wzbudzaja zainteresowania ludzi kierowców i motocyklistów których mijam , na otwarciu sezonu "Bemowo 2008" niemogłem od komentarzy oczywiscie pozytywnych o raz pytan gdzie je wykonałem oczywiscie jak najbardziej polecałem twoje studio.

Yamaha_r1

Stronka super! Jestem pełen podziwu oglądając twoje dzieła. Pełni podziwu są też ludzie, którzy widzieli moją ZX9R. To oczywiście twoja zasługa.Napewno uszczęśliwisz jeszcze wielu fanów moto, czego szczerze ci życzę.

Mast

Copyright (C) 2010: Custompainting.pl Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego. Prawa autorskie do zawartości strony, zarówno treści jak i grafik (lub ich części) należą do Custom Painting Studio Aerografu Arkadiusza Tarnowskiego.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione !

Projekt i wykonanie: FX Imagination - Studio Grafiki i Web Design